Seminár AROS o bezpečnosti s Dopravným úradom
V spolupráci s Asociáciou železničných dopravcov Slovenska (AROS) si Vás dovoľujeme informovať o organizovaní „Seminára o bezpečnosti“, ktorý sa uskutoční dňa 03.07.2026 v Bratislave.
Akcia: Seminár – Systém riadenia bezpečnosti železničného dopravcu (SMS)
Prednášajúci: Dopravný úrad
Miesto a čas: Lamačská cesta 3/C, Bratislava (priestory APZD, zasadačka Spolupráca) od 9:00 hod. do 14:00 hod.
Počet miest: max. 36 osôb
Účastnícky poplatok: členovia AROS bezplatne, nečlenovia 99 EUR (cena je za dve osoby na firmu)
V cene je zahrnuté: občerstvenie, parkovanie v podzemnej garáži (obed vo vlastnej réžii v reštaurácii v areáli, miesto bude rezervované)
Termín prihlásenia na seminár: 31. máj 2026 na e-mail: ceo@arosrail.sk
Z dôvodu pohodlia v zasadačke pre 36 ľudí prosíme o účasť maximálne 2 zástupcov za firmu.
Ďalšie informácie k semináru budú k dispozícií priebežne bližšie k dátumu jeho uskutočnenia.
Tešíme sa na stretnutie!
